10 tysięcy uczestników The Color Run by Skittles w Poznaniu!

Rozpoczęło się końcowe odliczanie przed The Color Run by Skittles w Poznaniu! Już w sobotę 20 maja ścieżki wokół Jeziora Maltańskiego opanuje rzesza uśmiechniętych i kolorowych biegaczy, uczestników „najszczęśliwszych 5 km na świecie”.

To będzie wyjątkowo kolorowa sobota w Poznaniu. Tereny wokół Jeziora Maltańskiego pokryją się 10-tysięcznym tłumem biegaczy pokrytych różnokolorowym proszkiem – to wszystko za sprawą The Color Run by Skittles. „Najszczęśliwsze 5 km na świecie” zawita do Poznania już po raz trzeci w historii, a Miasto będące Partnerem Strategicznym biegu dołącza po raz kolejny do ponad 300 lokalizacji na całym świecie, które uczestniczą w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bieg został objęty też Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania.

Kolorowi Biegacze już mogą odbierać swoje pakiety – Biuro Zawodów czynne będzie od wtorku 16.05 do piątku 19.05 w godzinach 12.00-21.00 w Galerii Malta. Organizatorzy przypominają, że w sobotę 20.05 pakiety odebrać będą mogły jedynie osoby dojeżdżające na Bieg spoza Poznania.

„Na parę dni przed biegiem dobiliśmy do granicy 10 tysięcy uczestników, więc będzie to z pewnością rekordowa edycja” – mówi Sandra Gruszczyńska, dyrektor Biegu. Jak dodaje, wyjątkowe będą też atrakcje czekające na uczestników – oprócz kolor stacji biegacze spodziewać się mogą strefy z pianą. Specjalny tunel marzeń i masę smakowitych cukierków w pysznych owocowych smakach przygotował też sponsor tytularny cyklu, Skittles®.

O The Color Run:

The Color Run to największa globalna seria imprez rekreacyjno-sportowych określanych jako „najszczęśliwsze 5km na świecie”. To unikalny bieg, w którym udział może wziąć każdy, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Jego głównym celem jest zachęcenie ludzi do pozytywnego myślenia oraz zainspirowanie do zdrowego i aktywnego stylu życia. Dlatego motto Biegu to “Bądź szczęśliwy, bądź zdrowy, bądź sobą”.

Aktualnie bieg jest organizowany w 300 lokalizacjach na świecie. W 2017 roku The Color Run by Skittles odwiedzi cztery polskie miasta – za nami bieg w Dąbrowie Górniczej, 20 maja impreza gościć będzie w Poznaniu, 25 czerwca w Warszawie. We wrześniu na mapie Biegu pojawi się jeszcze czwarte miasto.

Więcej informacji na:

http://thecolorrun.pl

TheColorRun

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu