A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
komunikat
3-08-2017 

Odwołanie zakazu kąpieli na kąpielisku Malta

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu po przeprowadzeniu oceny wizualnej jakości wody na kąpielisku Malta w dniu 3 sierpnia 2017 r., odwołał tymczasowy zakaz kąpieli.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu stwierdza przydatność wody do kąpieli.

 

komunikat
1-08-2017 

Zakaz spożywania wody ze Źródełka

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu informuje, iż kontrolne badanie próbki wody pobranej w dniu 18 lipca 2017 r. ze Źródełka nad Maltą,
ul. Wiankowa 1 w Poznaniu wykazało obecność bakterii grupy coli.
W zawiązku z tym !!! WODY NIE NALEŻY UŻYWAĆ DO CELÓW KONSUMPCYJNYCH !!!

komunikat
1-08-2017 

Kąpielisko Malta znów otwarte

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Kąpielisko Malta znów jest otwarte. Przypomnijmy, że w dniu 24 lipca organ ten wydał tymczasowy zakaz kąpieli w Jeziorze Maltańskim z powodu zakwitu sinic. Od dziś znów można bezpiecznie korzystać z pełni uroków tego miejsca. Zachęcamy również do letniego odpoczynku na nowych boiskach do beach soccera i siatkówki plażowej oraz strefy do street workoutu. Zapraszamy!

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl
12-07-2017 

Ponad 2000 uczestników wzięło udział w Challenge Poznań

Maciej Chmura przeszedł do historii polskiego sportu i został pierwszym polskim triathlonistą, który wygrał Challenge Poznań na dystansie pełnym. Najlepszą kobietą na królewskim dystansie okazała się Anna Żychska. Na dwukrotnie krótszej trasie bezkonkurencyjni byli Magdalena Biskupska oraz Tobias Barkschat. W obu dniach rywalizacji łącznie wzięło udział ponad 2200 zawodników! (więcej…)

Malta1
7-07-2017 

Nowe atrakcje na kąpielisku Malta

W czwartek odbył się odbiór techniczny nowych atrakcji na kąpielisku Malta. Od teraz mieszkańcy mogą korzystać z plażowych boisk do siatkówki i piłki nożnej, a także strefy do uprawiania street workoutu.

(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina nordic nordic
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu