A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
Lodowisko-Malta
5-11-2015 

Rusza lodowisko nad Maltą

Po kilkumiesięcznej przerwie nad jeziorem Maltańskim znów pojawią się łyżwiarze. W niedzielę 8 listopada o godzinie 8:00 rozpoczyna się kolejny sezon na lodowisku Malta. Z tej okazji Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich na darmową jazdę przez cały dzień.

(więcej…)

min
7-10-2015 

Maratońskie atrakcje nad Maltą

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się największe święto biegaczy długodystansowych – 16. PKO Poznań Maraton. Z radością zawiadamiamy, że jego trasa przebiega również przez teren przynależny do Jeziora Maltańskiego. Cieszy to tym bardziej, że miejsce to słusznie kojarzone jest z największymi imprezami sportowymi, jakie odbywają się w stolicy Wielkopolski.

(więcej…)

min
30-09-2015 

Mistrzostwa Polski Seniorów w Wioślarstwie – 3 i 4 października

W najbliższy weekend nad Maltą odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Wioślarstwie. To kolejna – po majowych Mistrzostwach Europy – duża impreza w tej dyscyplinie sportu, jaka odbędzie się w Poznaniu. Do stolicy Wielkopolski zjadą się najlepsi zawodnicy czołowych polskich klubów, by rywalizować o medale. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Zawody odbędą się według poniższego programu.
(więcej…)

min
22-09-2015 

Biegaj z Opel Szpot – czas ostatnich rozstrzygnięć

W czasie sezonu nad Maltą każda ostatnia sobota miesiąca należy do biegaczy. Wszystko dzięki akcji Biegaj z Opel Szpot, która jest wspaniałą formą przygotowania do maratonu. 26 września odbędzie się jej ostatnia tegoroczna edycja.

(więcej…)

min
18-09-2015 

Men Expert Survival Race już 27 września nad Maltą

Tor Regatowy Malta słynie ze wspaniałych imprez, jakie odbywają się w Poznaniu. Jednym z największych wyzwań czekających tam na spragnionych wyzwań sportowców jest Men Expert Survival Race. W niedzielę, 27 września odbędzie się kolejna edycja tego niezwykłego biegu. Nad Jeziorem Maltańskim zostanie przygotowana specjalna trasa, na której można spodziewać się wielu przeszkód i utrudnień.

(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina nordic nordic
Poznańskie Oś›rodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu