A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
Łona i Weber
27-07-2015 

Malta w rytmach hip-hop

W sobotni wieczór w ramach akcji Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej wystąpili Łona i Webber. Muzycy dali pokaz hip-hopu w najlepszym wydaniu i rozgrzali zebranych fanów.

(więcej…)

min
23-07-2015 

Intensywny weekend nad Maltą

Rywalizacja triathlonowa z udziałem światowych gwiazd tej dyscypliny, bezpłatne koncerty, zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, pokaz sztucznych ogni – to wszystko czeka nas w najbliższy weekend nad Jeziorem Maltańskim.
(więcej…)

min
21-07-2015 

Bezpłatny koncert Łony i Webbera nad Maltą

W najbliższą sobotę, 25 lipca nad Jeziorem Maltańskim zagrają Łona i Webbera. Będzie to piąty koncert cyklu Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Do tej pory bezpłatne koncerty na naszej scenie zagrali Night Marks Electric Trio i Paulina Przybysz, Krzysztof Zalewski, KAMP! oraz Wojtek Mazolewski Quintet.
(więcej…)

min
20-07-2015 

Jazzowa Malta

Nawet nawałnica nie przeszkodziła w organizacji koncertu zespołu Wojtek Mazolewski Quintet, który w niedzielny wieczór odbył się na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Przez ponad dwie godziny cała Malta „bujała się” w jazzowych rytmach.

(więcej…)

min
15-07-2015 

Malta FIT dla aktywnych

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich miłośników aktywności i ruchu nad Jezioro Maltańskie. Do końca sierpnia w każdą sobotę i niedzielę pod szyldem MALTA FIT odbywać się będą bezpłatne zajęcia fitness. Poznaniacy będą mogli poznać między innymi tajniki yogi, zumby czy crossfitu.
(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina 8hm ME-rowing
Poznańskie Oś›rodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu