A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
min_m
31-08-2015 

Malta na rockowo

Za nami ostatni koncert cyklu Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Mocne rockowe brzmienia zaprezentował poznański zespół Muchy. Pomimo konkurencji w postaci koncertów na Łegach Dębińskich, fani zespołu licznie zgromadzili się na trybunach ziemnych Toru Regatowego Malta.

(więcej…)

min_02
27-08-2015 

Muchy nad Maltą, czyli finał Miejskiego Grania

„Nie przeszkadzaj mi bo tańczę”, „Notoryczni debiutanci”, „Zamarzam”. Te i wiele innych przebojów kultowego zespołu Muchy rozbrzmią na zakończenie wakacji podczas wielkiego finału cyklu bezpłatnych koncertów w ramach Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej.

(więcej…)

min
26-08-2015 

Kari na Malcie

To już był przedostatni koncert w ramach cyklu „Miejskie Granie”. W Poznaniu na Malcie wystąpiła Kari. Tak jak można było się spodziewać komplet widzów przyszedł niedzielnego wieczoru na kolejny przedostatni już koncert „Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej. I nie ma się czemu dziwić bowiem słuchaliśmy Kari, znanej także jako Kari Amirian.
(więcej…)

min
20-08-2015 

Otwieramy Maltę dla mieszkańców

22 sierpnia 1990 roku zainaugurowane zostały w Poznaniu XIII Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie. Tego dnia rozpoczęła się także era nowego, zmodernizowanego Toru Regatowego Malta. W najbliższą niedzielę, niemalże w 25 rocznicę tych wydarzeń, świętujemy jubileusz Malty. Z tej okazji Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otwierają akwen dla mieszkańców Poznania i oferują liczne, bezpłatne atrakcje.

(więcej…)

min
17-08-2015 

Malta w rytmach reggae

Mimo niepewnej pogody w niedzielę na pływającej Maltańskiej Scenie Muzycznej odbył się kolejny darmowy koncert plenerowy w scenerii Jeziora Maltańskiego. Tym razem nad Maltą zgromadzili się fani muzyki reggae, aby posłuchać występu Pablopavo i Ludzików w ramach akcji Żywiec Miejskie Granie.

(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina 8hm nordic
Poznańskie Oś›rodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu