A
A
A
wersja kontrastowa
Aktualności
min
27-10-2016 

Super Mister Camping Malta

Już po raz jedenasty, a siódmy z rzędu, Camping Malta uzyskał tytuł „Mister Camping”. Konkurs na najlepsze obiekty organizowany jest co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.
(więcej…)

uwaga
14-10-2016 

Informacja

Informujemy, że wydarzenie pod nazwą BBQ – Pożegnanie Sezonu Letniego, które ma się odbyć 15.10.2016 r., wbrew informacjom zawartym w materiałach promocyjnych organizatora, nie odbędzie się na Polanie Harcerza.
(więcej…)

min
4-10-2016 

Zapraszamy na Bieg Przemysła i Bieg Maltański!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Bieg Przemysła i Bieg Maltański. Te biegi odbędą się po południu. „W drodze do maratonu” to biegi dla dzieci i młodzieży, na które zapraszamy rano. Szczegóły na naszych stronach www. Do zobaczenia.
(więcej…)

min
15-09-2016 

Survivalowe święto nad Jeziorem Maltańskim już w niedzielę.

Przed nami ostatni w tym roku bieg z cyklu Men Expert Survival Race. Wśród 4,5 tys. uczestników imprezy można będzie znaleźć zarówno początkujących amatorów biegów z przeszkodami, jak i starych wyjadaczy ekstremalnych potyczek. Zmagania Survivalowców obserwować będą kibice, którzy gromadzą się od rana w miasteczku festiwalowym pełnym atrakcji przygotowanych przez organizatorów oraz sponsorów wydarzenia.
(więcej…)

min
14-09-2016 

Projekty Maltańskie w Poznańskim Budżecie Obywatelskim

Każdego roku miasto Poznań przeznacza pokaźną sumę środków na Poznański Budżet Obywatelski. W tym roku mieszkańcy stolicy Wielkopolski zdecydują na co urząd przeznaczy 17,5 miliona złotych. Obecnie projekt jest na etapie opiniowania propozycji przez rady osiedli i inne jednostki merytoryczne. W listopadzie odbędzie się głosowanie, w którym Poznaniacy wybiorą projekty, które zostaną zrealizowane.
(więcej…)

Wszystkie banery
pro-rodzina nordic nordic
Poznańskie Oś›rodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu