Bieg Tropem Wilczym – galeria zdjęć

W niedzielę 4 marca nad Jeziorem Maltańskim odbył się bieg Tropem Wilczym. W szóstej poznańskiej edycji tej sportowej formy upamiętnienia pamięci żołnierzy wyklętych, wzięło udział około 1000 uczestników. Warto podkreślić, że tego samego dnia impreza odbyła się w 333 polskich i 8 zagranicznych miejscowościach. Uczestnicy otrzymali od organizatorów pamiątkowe koszulki z wizerunkami zasłużonych przedstawicieli wojska.

Zawodnicy rywalizowali na czterech dystansach. Najlepszy na 10,8 kilometra okazał się być Adrian Żakowski z Jarocina. Na połowie tej odległości triumfował Dariusz Zawadzki, a na 1963 metry najszybszy był Tomasz Zegarlicki. Wśród pań najlepsze były: Agata Świątek (10,8km), Weronika Hedzielska (5,4 km) oraz Agata Szczodrzyńska (1963 m).

Organizatorzy przygotowali również zawody dla dzieci, które rywalizowały na dystansach 200, 600 i 1000 metrów. W organizację imprezy zaangażowane było wojsko, które zabezpieczało trasę biegu oraz honorowało biegaczy pamiątkowymi medalami.

Więcej informacji o imprezie znajduje się na stronie internetowej projektu – http://www.tropemwilczympoznan.pl/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Biegu Tropem Wilczym z Poznania. Jej autorem jest Tomasz Szwajkowski. Fotografie otrzymaliśmy dzięki uprzejmości organizatorów – firmy Maratończyk Pomiar Czasu.

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu