Festiwal Kolorów w Poznaniu by Wawel Fresh & Fruity

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów – w tym roku pod nazwą Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity!

Festiwal Kolorów rusza w trasę po Polsce już 7 raz. Nie zmieniamy tego, co dobre! Pokolorujemy 15 miast i wywołamy tysiące uśmiechów na twarzach uczestników. Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki Partner tytularny – firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy. Jesteśmy dla Was! Będziecie z nami?

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce! Główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, którym wspólnie posypiemy się o pełnych godzinach, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. W Poznaniu odbędzie się ona 9 czerwca. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka. W tym roku zaprosiliśmy raperów Zeamsone i Be Vis, Four Seasons, Dj Verossi oraz Dj AxOo. Patronat honorowy nad imprezą objął Pan Prezydent Jacek Jaśkowiak oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.

Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków i kolorów. Poza tym będzie można wziąć udział w wyścigu w workach, pochillować na łonie natury lub… przybić piątkę ze znanym youtuberem. Nie zabraknie także… Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Musicie być z nami!

Harmonogram (9 czerwca 2019)

16:00 wyrzut kolorów
16:00 Four Seasons
17:00 wyrzut kolorów
17:00 Axoo
17:30 festiwal balonów
18:00 wyrzut kolorów
18:00 Verrossi
19:00 wyrzut kolorów
19:00 Be Vis
20:00 wyrzut kolorów
20:00 Zeamsone
21:00 wyrzut kolorów

Sprawdź to!
https://www.festiwalkolorow.pl
https://www.facebook.com/festiwal.kolorow
https://www.instagram.com/festiwalkolorow/
Pełna lista: https://www.facebook.com/festiwal.kolorow/events

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu