Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

Szukaj w Serwisie

W celu wyszukania informacji prosimy skorzystać z mapy strony lub wpisać szukaną frazę w pole poniżej.
Tor Regatowy Malta jest oddziałem Poznańskich Ośrodków  Sportu i Rekreacji, powołanych do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców Poznania w dziedzinie sportu i rekreacji.
U Nas znajdziecie również Centrum Szkoleniowe gdzie przeprowadzicie profesjonalne szkolenia, prelekcje i wykłady...
Menu
Plan Malty
Historia Malty
Tor regatowy
Centrum konferencyjne
Imprezy
Bula Park
Lodowisko
TimePoint
Camping
Spa Malta
Kąpielisko
Pogoda
Kamera
Malta Ski
Kontakt
Praca

Poznań


lato
Lodowisko Drukuj E-mail

Wpadnij pożegnać się z Lodowiskiem Malta.

Drodzy łyżwiarze to już ostatni tydzień działania naszego lodowiska w tym sezonie. Zamykamy 16 marca o 22:00. Nasza Ekipa instruktorska ze zdjęć jest już spakowana i gotowa do opuszczenia Malty. Dlatego nie traćcie ani chwili i wpadnijcie pośmigać na naszym ciągle zimnym lodzie.

W Piątek i sobotę odbędą się ostatnie imprezy z cyklu Ice Party. Podczas, których Dj Sopel i Jd Mendoza rozdadzą zaproszenia na Malta Ski oraz kupony na darmową Pizzę w restauracji 3 kolory na Malcie!! Nie zabraknie oczywiście również gorących hitów i wiecznie świeżych przebojów.


instruktorzy-lodowisko.jpgOtwarcie sezonu łyżwiarskiego na Malcie


W najbliższą niedzielę, 3 listopada, zapraszamy na otwarcie sezonu łyżwiarskiego na lodowisku nad Jeziorem Maltańskim.

Tego dnia, w godzinach od 8.00 do 22.00, wszyscy pasjonaci jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z lodowiska za darmo, nie płacąc nawet za wypożyczenie łyżew. Przez cały dzień poznaniacy będą mogli ślizgać się w świetle kolorowych reflektorów przy dźwiękach żywej muzyki dyskotekowej miksowanej przez DJ-a, a więc zapowiada się wyśmienita atmosfera.

W tym roku otwarcie sezonu na Malcie ma miejsce wcześniej niż w poprzednich latach. To ukłon w stronę mieszkańców miasta, którzy od kilku tygodni dopytywali o datę otwarcia lodowiska. Maltańska ślizgawka będzie działała przez cały tydzień, od niedzieli do czwartku w godzinach: 8.00-22.00, a w piątki i soboty: 8.00-23.00.

Podobnie jak w poprzednim roku, w każdy piątek i sobotę na lodowisku będzie organizowane Ice Party. Ta alternatywa dla tradycyjnych dyskotek zyskała sobie wielu stałych bywalców, którzy lubią łączyć rozrywkę ze sportem. Dla osób, które będą chciały uczyć się stawiania pierwszych kroków na łyżwach albo zechcą doskonalić technikę jazdy, przewidziano lekcje pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

lodowisko_na_malcie.jpg

Zobacz: godziny otwarcia i ceny biletów.

 

Lodowisko Malta

 

 

 
Kontakt lodowisko

Kontakt:

 (61) 877 03 54
 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

lodowisko MaltaOferta reklamowa