Lodowisko nad Maltą!

Dziś ruszyło lodowisko nad Maltą, ale wielkie otwarcie odbędzie się w najbliższą sobotę. Tego dnia Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na darmowe ślizganie. Na miłośników szaleństwa na lodzie czekać będą także dodatkowe atrakcje.

W sobotę na lód nad Maltą będzie można wjechać już o godzinie 8:00. Natomiast od 16:00 będzie okazja, aby skorzystać z porad profesjonalnych instruktorów z Ice Runners. Od 19:00 dobrze już znane mieszkańcom Poznania Ice Party – łyżwiarze będą mieli okazję jeździć i tańczyć w rytm puszczanej przez DJ-a muzyki. Tego dnia wszystkie atrakcje, wypożyczenie sprzętu i bilety wstępu będą bezpłatne, zaplanowane są też konkursy z nagrodami. Natomiast w niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się pokaz łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu Sandry Jóźwiak z Ice Runners. Po pokazie będzie można skorzystać z porad Sandry, a także zapisać się na kursy jazdy na łyżwach. W ten sposób Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji chcą zachęcić wszystkich mieszkańców Poznania do aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza po rogalowym obżarstwie, związanym z obchodami imienin ulicy Święty Marcin.

Pierwszy raz lodowisko Malta uruchomione zostało w 2001 roku i do dziś cieszy się dużym powodzeniem, zwłaszcza w trakcie imprez lodowych – Ice Party. Będą się one odbywać w piątkowe i sobotnie wieczory. Lodowisko będzie otwarte od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00-22:00 oraz w piątki i soboty w godzinach 8:00-23:00.

W dni powszednie w godzinach 8:00-15:30 bilety kosztują 4zł (ulgowy) i 6zł (normalny), a od godziny 16:00 – 6zł (ulgowy) i 8zł (normalny). W soboty, niedziele i święta przez cały dzień bilety kosztują 8zł (ulgowy) i 11zł (normalny). Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu oraz skorzystania z lekcji pod okiem instruktora.

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu