Nowa atrakcja nad Maltą

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na świeżo wybudowaną siłownię zewnętrzną, która powstała na północnym brzegu jeziora, nieopodal Term Maltańskich. Trzy nowoczesne urządzenia pozwalają na wykonywanie kilkudziesięciu ćwiczeń wzmacniających różne partie mięśni.

Na przyrządach zainstalowane są schematy wskazujące na możliwości ich wykorzystania. Każde z urządzeń posiada trzy stanowiska. W trakcie przygotowań jest autorski program ćwiczeń, który opracowany będzie przez profesjonalnego trenera personalnego Macieja Bogdanowicza. Możliwość skorzystania z rad doświadczonego trenera na pewno ułatwi trening. Na nowo powstałym placu można wykonywać ćwiczenia siłowe, rozciągające i gimnastyczne.

Siłownia została wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED oraz w stojaki rowerowe. Specjalna nawierzchnia umożliwia swobodne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich. Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu stwarzają idealną przestrzeń do aktywnego spędzania czasu w trakcie treningu nad Maltą.

Zapraszamy!

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
Menu