Super League Triathlon Poznań już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się Super League Triathlon Poznań.

Na starcie tych elitarnych zawodów stanie ponad 2000 uczestników. Wśród nich kibice podziwiać będą zawodowców, którzy w całym cyklu rywalizują o 1,5 miliona dolarów oraz amatorów. Swój udział w imprezie zapowiedział między innymi Jan Szymański – brązowy medalista igrzysk olimpijskich w łyżwiarstwie.

Triathlon nad Maltą pojawi się już po raz szósty. Tym razem jednak zawody zorganizowane będą według nowej formuły. Jej atut polega na krótkich dystansach i rundach. Dzięki temu kibice mają komfort podziwiania niemalże całej rywalizacji. Po każdej pętli eliminowani są najsłabsi zawodnicy, co dodatkowo wzmacnia widowiskowość imprezy. Serdecznie zapraszamy do kibicowania uczestnikom Super League Triathlon. Poniżej prezentujemy dokładny harmonogram wydarzenia.

harmonogram

Jak każda duża impreza, również Super League Triathlon Poznań wiąże się z pewnymi utrudnieniami w ruchu. Proponujemy już dziś się na nie przygotować, aby zaoszczędzić sobie nerwów. Organizatorzy uruchomili specjalną infolinię, która udzielać będzie informacji o zmianach w komunikacji. Czynna będzie ona od 25 do 28 czerwca między 12:00 a 17:00 oraz od 29 czerwca do 1 lipca między 6:30 a 20:00. Dostępna będzie pod numerem +48 572 455 379. Poniżej prezentujemy grafikę dotyczącą utrudnień.

Super League Triathlon Poznań - utrudnienia

Pobierz: informacja o utrudnieniach (PDF)

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu