Utrudnienia w ruchu w związku z Dożynkami

Każda duża impreza wiąże się z pewnymi utrudnieniami w ruchu. Nie inaczej jest w przypadku 20. Wojewódzko-Archidiecezjalnych Dożynek Wielkopolskich, choć organizatorzy dopięli wszelkich starań, by te zmiany były jak najmniej dokuczliwe. Poniżej prezentujemy komunikat Zarządu Dróg Miejskich wydany w tej kwestii.

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w niedzielę 26 sierpnia 2018 r., w związku z zaplanowanymi na „Polanie Harcerza” Wojewódzko-Archidiecezjalnymi Dożynkami Wojewódzkimi, wprowadza się czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie uroczystości.

W tym czasie obie jezdnie ul. Baraniaka pomiędzy ul. Inflancką i ul. Chartowo oraz obie jezdnie ul. Dymka między ul. Chartowo i ul. Szwajcarską będą zwężone, a skrajne prawe pasy obu jezdni będą przeznaczone na miejsca do parkowania dla autokarów zaproszonych grup zorganizowanych. Parkowanie autobusów dla uczestników uroczystości będzie możliwe także na prawych pasach ul. Chartowo pomiędzy ul. Kurlandzką i ul. Baraniaka (z wyjątkiem rejonów skrzyżowań i przystanków).

Prędkość maksymalna na powyższych odcinkach ul. Baraniaka i Chartowo będzie ograniczona do 30 km/h.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie uroczystości i parkingów.

utrudnienia w ruchu

Zródło informacji: https://www.zdm.poznan.pl

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu