Camping Hotel Malta

Camping Hotel Malta zlokalizowany jest w pięknej scenerii Jeziora Maltańskiego. Choć od alejek spacerowych dzieli go tylko kilka kroków, to sam ośrodek nie jest widoczny dla spacerowiczów ze względu na jego niską zabudowę i piękną roślinność nadającą temu miejscu intymny klimat.

Cisza, spokój i komfortowe warunki do wypoczynku sprawiają, że Camping Hotel Malta jest idealym miejscem na relax dla osób potrzebujących odpoczynku od zgiełku miasta, ale które poszukują wrażeń, jakie może zapewnić im tylko metropolia poznańska.

Na ośrodku znajduje się 70 domków 1, 2 i 4-osobowych, trzygwiazdkowy Hotel Malta, który oferuje 22 pokoje dwuosobowe i jeden apartament, 40 zagospodarowanych miejsc dla pojazdów caravaningowych, pole namiotowe na około 60 namiotów oraz funkcjonalne zaplecze (sanitariaty z prysznicami, kuchnia, pralnia, świetlica). W sumie Camping Hotel Malta oferuje 138 miejsc noclegowych.

Na terenie Campingu znajduje się Restauracja Rycerska, której wyśmienita kuchnia staropolsko-europejska z wyszukanym menu zjednuje sobie coraz większe grono stałych klientów. Obiekt dysponuje około 160 miejscami, dzięki czemu możliwe jest tu organizowanie różnych imprez okolicznościowych.

W pobliżu Campingu znajdują się: Wielkopolski Park Zoologiczny, kolejka wąskotorowa Maltanka (która w okresie wiosenno-letnim organizuje wycieczki do Parku Zoologicznego), sztuczny stok narciarski, korty tenisowe, sztuczne lodowisko (czynne w zimie), a także plaża i kąpielisko. Ponadto nieopodal Campingu znajdują się Termy Maltańskie, Spa i ciekawe trasy rowerowe.

Ośrodek zrzeszony jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. O wysokim poziomie usług, świadczy przyznany kilkakrotnie ośrodkowi tytuł „Mister Camping”. Camping Malta posiada cztery gwiazdki – ocenę maksymalną w tej kategorii usług.

Wszystkie banery
grafika-ti honorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna oferta dla seniorów
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Malta
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
tel. (61) 876 60 11
fax. (61) 876 51 21
yt
Menu